! Електропростирадло знижене в ціні внаслідок пропусків оверлока по периметру!

Електропростирадло, електрогрілка 45см х 80см
Компактний розмір простирадла дозволяє її використовувати не тільки як електрогрілку, але і як підігрів робочого крісла або стільця в приміщеннях, що слабко обігріваються, так само електропростирадло в цьому розмірі використовують для підігріву спального місця домашнім вихованцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | @Lux |
| Країна виробник | Туреччина |
| Час нагріву | 5 хв |
| Довжина | 80 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 45 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Тип | Електричні простирадла |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴






