Велюрова ліжко-матрац INTEX 64132, вбудований насос 220
Одномісна надувна ліжко серії Cornerstone Airbed виготовлена по технології Coil Beam. Внутрішні перегородки ліжка під вагою тіла не деформуються і постійно залишаються стійкими. Вага поширюється рівномірно по всій площі надувного ліжка навіть при нерівномірному розміщенні ваги, забезпечуючи ще більшу стабільність, ніж стандартні надувні ліжка.
Верх ліжка покритий спеціальним флокированним покриттям, яке нагадує велюр, не дасть зісковзувати постільній білизні і покривалам, легко чиститься без застосування спеціальних миючих засобів.

Ліжко йде з вбудованим електронасосом, який дозволяє за кілька хвилин надувати і здувати ліжко, а також дає можливість відрегулювати її жорсткість. Вбудований насос підключається до стандартної електричної розетки. При відсутності електрики, ліжко можна накачати звичайним механічним насосом. Для цього ліжко забезпечена спеціальним клапаном для підключення зовнішнього насоса. Надувне ліжко Intex поставляється в красивій фабричної коробці, а в самій коробці так само є сумка для перенесення та зберігання ліжка.
Характеристики
Серія: Cornerstone Airbed
Колір: Сіра - темно-синя
Розмір: 191х99х42 см
Максимальне навантаження: 136 кг
Матеріал: Високоякісний вініл
Покриття: Верх Флокіроване
Насос: Вбудований електронасос
Потужність насоса: 450 л/хв
Енергоспоживання: 32 Вт
Час надування: 160 секунд
Комплектація: Вбудований електронасос 220 В, латка для ремонту, сумка для перенесення та зберігання
Вага 5.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | синьо-сірий |
- Ціна: 1 790 ₴






