Надувне ліжко двоспальне 203*152*51 см, з вбудованим насосом Intex 64490
5 490 ₴
4 490 ₴
- В наявності
- Код: 64490
+380 (93) 004-67-63
- +380 (66) 842-88-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувне ліжко двоспальне 203*152*51 см, з вбудованим насосом Intex 64490

Двоспальне надувне ліжко Intex моделі 64490 із серії Dura-Beam Deluxe із вбудованим електричним насосом.
Технологія Fiber-Tech: Внутрішні перегородки складаються з тисяч високоміцних поліефірних волокон, які з часом не розтягуються, забезпечуючи стійкість і стабільність.
Комфорт: Ліжко має м'яке флоковане (велюрове) покриття, яке запобігає ковзанню постільної білизни та легко чиститься.
Розміри та насос: Модель має розміри 152х203х51 см та оснащена вбудованим насосом, який надує ліжко за 2,5–4 хвилини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 16.2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 490 ₴








